Privaatsuspoliitika

Pet Retail OÜ veebilehel aadressil www.nufnuf.ee kaitseme klientide ja kasutajate privaatsust. Käesolev privaatsuspoliitika annab ülevaate meie tavade kohta seoses teabe kogumise ja kasutamisega. Pet Retail OÜ jätab endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitikat muuta, sellest kasutajaid informeerides.

Kogutavad andmed

Võime paluda Teil teatud veebilehe aladel (näiteks ostutellimuste esitamisel) vabatahtlikult esitada isikuandmeid ja kliendi personaalset informatsiooni nagu Teie nimi, aadress, postiindeks, e-posti aadress, telefoninumber. Kogutud andmeid kasutatakse vastavalt käesoleva privaatsuspoliitika tingimustele.
IP aadress ja “küpsiste” informatsioon: Nagu paljude teistegi veebilehtede puhul, salvestab Nufnuf veebilehtTeie IP aadressi ja kasutab standardset tehnoloogiat nimega “küpsised” (cookies). Küpsised on väikesed andmefailid, mis salvestatakse Teie arvutisse veebilehte külastades. Küpsised aitavad Teie veebilehitsejat meie serveris end automaatselt identifitseerida. Soovi korral võite oma veebilehitsejas küpsiste salvestamise blokeerida, kuigi sellega seoses võib teatud veebilehe aladel tekkida probleeme lehe kasutamisega. IP-aadressi ei seota meie poolt personaalsete isikuandmetega. Küpsiseid, mis võimaldavad meil Teie andmeid säilitada – näiteks veebivormide täitmisel, saadetakse veebilehitsejale ainult juhul kui olete andnud oma nõusoleku informatsiooni säilitamiseks.
Teil on õigus teada, milliseid isikuandmeid Pet Retail Teie kohta omab ning neid andmeid parandada, muuta või kustutada.

Kogutud andmete kasutamine

Kasutame kogutud andmeid vaid kliendipoolsete tellimuste täitmise ning oma teenuse- ja kaubapakkumise analüüsimise ja arendamise tarbeks. Näiteks võime veebilehe külastamisel kogutud andmeid kasutada ostjatele huvi pakkuvate toodete ja teenuste analüüsiks, võimalike veebilehe kasutamisel ilmnenud tõrgete lahendamiseks, kaitseks pettuste ja muu kuritegeliku tegevuse eest, kasutaja kogemuse parendamiseks, toodete või teenuste pakkumiseks. Suhtlusel säilitame kirjavahetuse, et selle abil täiustada tooteid, teenuseid, veebilehte või muudel vajalikel eesmärkidel. Samuti võime Teie poolt avalikustatud andmeid kasutada oluliste teadete saatmiseks veebilehe ja meie toodete kohta.

Pet Retail OÜ võib avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandatele isikutele nagu meie partnered, kelle ülesanded seonduvad tellimuste täitmisega, veebilehe hooldamisega või turundusega. Teabe avaldamisel kohustab Pet retail OÜ vastavat partnerit hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena vastavalt käesolevale privaatsuspoliitikale.

Lisaks eeltoodule avaldab Pet Retail OÜ kasutajate andmeid selleks õigustatud riigiasutustele, õiguskaitseorganitele ja kohtule. Lisaks võime jagada teavet, et uurida, takistada, või võtta kasutusele meetmeid seoses ebaseadusliku tegevusega või seoses pettuse kahtlusega.

Turvalisus

Rakendame vajalikke meetmeid, et kaitsta nufnuf.ee lehel kogutud isikuandmete terviklikkust, täpsust ja privaatsust. Oleme kehtestanud mõistlikud ettevaatusabinõud, et kaitsta teavet kadumise, väärkasutuse ja muutmise eest ning Teie infole on juurdepääs ainult selleks volitatud isikutel.

Kui Te klikite mõnele meie kodulehel toodud lingile, mis suunab Teid meie veebilehelt edasi kolmandast isikust organisatsiooni või ettevõtte kodulehele, siis isegi kui veebilehtede vahel eksisteerib seos, ei oma Pet Retail OÜ kontrolli kolmanda osapoole veebilehe üle ega vastuta kolmanda isiku tegevuse eest. Meie veebilehelt kolmanda isiku veebilehele navigeerimisel peaksite enne andmete jagamist tutvuma eraldi selle lehe privaatsuspoliitikaga.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Kasutades Pet Retail OÜ veebilehte nõustute Pet Retail OÜ privaatsuspoliitikaga. Kui Te mingil põhjusel ei nõustu nende tingimustega, ei tohiks te meie veebilehte kasutada. Jätame endale õiguse muuta käesoleva privaatsuspoliitika tingimusi igal ajal. Kui privaatsuspoliitika tingimustesse ja/või kasutajaga seotud isikuandmete käsitlemisse on tehtud muudatusi, teavitatakse sellest siinsamas privaatsuspoliitika lehel.

Teie jätkuv veebilehe kasutamine näitab Teie nõusolekut mis tahes käesoleva privaatsuspoliitika muudatusega.

Kui Teil on küsimusi seoses privaatsuspoliitikaga selle rakendamisega või soovite kasutada mõnda enda õigustest, siis võtke meiega ühendust aadressil info@nufnuf.ee